Партнерська програма представництва «Макміллан»

Шановні клієнти!

В рамках «Партнерської програми» представництво «Макміллан» відкриває доступ до банку онлайн тестів учням шкіл, які працюють за підручниками видавництва “Macmillan”:

З 01 квітня 2021 року  онлайн моніторинг рівня навчальних досягнень з англійської мови у форматі Cambridge exams (MELTS). Кожен тест складається з аудіювання, читання та використання мови (Use of English). Доступ надається школам, які працюють виключно за підручниками Macmillan. Для відкриття доступу, вчителі надсилають свою електронну адресу методисту представництва.

З 15 квітня 2021 року  онлайн тест у форматі ЗНО 2021 Online Mock ZNO. Тест складається з аудіювання, читання та використання мови (Use of English). Доступ надається школам, які працюють у 10 та/або 11 класах за підручниками Get 200!, GatewayOptimise, які було придбано у поточному навчальному році у кількості не менше 5 комплектів.

З 30 квітня 2021 року  семестрові онлайн тести (аудіювання, читання, лексика і граматика). Доступ надається школам, які працюють за підручниками English WorldAcademy StarsAll ClearGatewayOptimiseGet 200! , які було придбано у поточному навчальному році у кількості не менше 10 комплектів.

Для відкриття доступу, вчитель заповнює заявку на сайті www.macmillanukraine.com